O firmie

Jesteśmy firmą rodzinną z 20-letnim doświadczeniu w budownictwie mieszkaniowym, a to umożliwia nam skuteczne doradztwo oraz kierowanie podobnymi inwestycjami.

Naszą firmę wyróżnia pełne zaangażowanie w proces budowy obiektu budowlanego: od wyboru projektu, przez kosztorysy budowlane, aż do momentu oddania obiektu do użytku. Indywidualne podejście do wszystkich klientów, wsłuchanie się w ich potrzby, jak również doświadczenie z rozmaitych budów pozwalają nam przeprowadzić Państwa przez cały proces budowlany, zapobiegając trudnościom znajdując rozwiązanie problemów.

 


Kierownik Budowy, Inspektor Nadzoru Andrzej Bruski

 

Posiadam uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności konstrukcyjno-budowlanej Nr GT-III-7210/259/77 od 1978 r. Jestem członkiem Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, nr ewidencyjny POM/BO/0427/01.

Ponadto posiadam kwalifikacje wystawione przez:

Komisję Kwalifikacyjną Kosztorysantów Budowlanych Pomorskiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT Certyfikatem Nr 03/7/KK/NOT/2008 z dnia 17-04-2008 potwierdziła kwalifikacje zawodowe „ KOSZTORYSANT BUDOWLANY „

Moja praca skupia się na prowadzeniu budowy/inwestycji jako kierownik budowy lub robót, inspektor nadzoru inwestorskiego, przedstawiciel inwestora oraz ogólne doradztwo. Moim celem jest zawsze korzyść zleceniodawcy i dbanie o jego interesy podczas budowy.

 


Specjalista ds. realizacji inż. Bartłomiej Bruski

 

Jestem absolwentem wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska na Politechnice Gdańskiej. Od trzech lat pracuję w budownictwie drogowym, a od siedmiu lat zajmuję się kosztorysowaniem oraz wycenami robót.

Jestem odpowiedzialny za przygotowanie procesu budowlanego, tj. pomoc w wyborze działki, projektu, wykonawców, dostawców materiałów, przygotowanie ofert i umów, negocjowanie cen oraz ogólne doradztwo.

 


Obszar działania:

Nasze usługi świadczymy najczęściej w Kartuzach i Gdańsku oraz na terenie Trójmiasta i okolicy (Chwaszczyno, Żukowo, Wejherowo, Kościerzyna itp.). Przy kompleksowych usługach obszar działalności firmy obejmuje całe woj. pomorskie.

© 2013 Biuro Realizacji Inwestycji A&B Bruscy


Projekt i wykonanie: Strony www Netinvest